Advances in artificial systems for logistics engineering : International conference on artificial intelligence and logistics engineering (ICAILE2021), (Kiev, Ukraine, 22–24 January 2021)

Тип видання: Друковане

Рубрика: Інформатика

Рік видання: 2021

Редактори: Zhengbing Hu, Qingying Zhang, Sergey Petoukhov, Matthew He

Анотація: Ця книга містить високоякісні реферовані дослідницькі статті, представлені на Міжнародній конференції зі штучного інтелекту та логістики (ICAILE2021), яка відбулася в Києві, Україна, 22—24 січня 2021 року та була організована спільно Уханьським технологічним університетом і Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Міжнародною дослідницькою асоціацією сучасної освіти та інформатики. Теми, які обговорюються в книзі, представлені найсучаснішими статтями зі штучного інтелекту та логістики.

Читацька аудиторія: Це чудове джерело інформації для дослідників, аспірантів, інженерів, практиків менеджменту та студентів бакалаврату, які цікавляться штучним інтелектом та його застосуванням у логістиці.

ISBN 978-3-030-80474-9 (print). — ISBN 978-3-030-80475-6 (online)

Відповідальна установа: G.E. Pukhov Institute of Modelling Problem in Power Engineering of the NAS of Ukraine et al.

Видано: Cham : Springer

Кількість сторінок: 380

Додаткова інформація: International scientific edition (Part of the book series: Lecture Notes on Data Engineering and Communications Technologies (LNDECT, volume 82))

ukUkrainian