Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підготувала ПОКРОКОВУ ІНСТРУКЦІЮ про те, як пройти процес реєстрації для суб’єктів у сфері медіа.

 

Реєстрація суб’єктів у сфері медіа здійснюється на підставі вимог Закону України «Про медіа» (стаття 63)  (далі – Закон)

і Порядку подання до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення заяв щодо реєстрації суб’єктів у сфері медіа (далі – Порядок), затвердженого рішенням Національної ради від 18.05.2023 № 352.

 

Для реєстрації суб’єкта у сфері медіа заявник подає:

  1. Заяву про реєстрацію відповідного медіа за формою, затвердженою Порядком подання до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення заяв щодо реєстрації суб’єктів у сфері медіа.

 

Для друкованих медіа 

 

Для онлайн-медіа 

 

  1. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору.
  2. Інші документи, зазначені в заяві про реєстрацію суб’єкта у сфері медіа.

Документи надсилаються із супровідним листом.

 

 

Заявник обирає, як подати документи: або в паперовій формі, або в електронній формі. Документи, подані у вибраній заявником формі, не дублюються в іншій формі.

До ухвалення Національною радою рішення про введення в експлуатацію електронного кабінету заяви для реєстрації та документи до неї подаються суб’єктом у сфері медіа або в паперовій формі на юридичну адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601, або в електронній формі на електронну пошту Національної ради: nrada@nrada.gov.ua.

Під час заповнення Заяв і документів до них необхідно використовувати гарнітуру Times New Roman та шрифт розміром 12–14 друкарських пунктів.

Заява і документи до неї, що подаються в паперовій формі, мають бути належним чином засвідчені, підписані керівником або уповноваженою особою та скріпленні печаткою суб’єкта у сфері медіа (за наявності). У разі підписання заяви і документів до неї уповноваженою особою до заяви додається документ, який підтверджує повноваження такої особи. У разі подання заяви в електронній формі на заяву та всі документи до неї накладається кваліфікований електронний підпис чи печатка з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронні довірчі послуги».

 

Більш детально за ПОСИЛАННЯМ

 

 

За інформацією
Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення

Date of publication: 2.06.2023

ukUkrainian