Місця памʼяті української дипломатії : енциклопедич. довідн.

Тип видання: Друковане

Рубрика: Історія

Рік видання: 2022

Автори: упоряд. та заг. ред. Ірини Матяш

Анотація: В енциклопедичному довіднику подано відомості про місця памʼяті, що виконують функцію творення ідентичності професійної спільноти української дипломатії, а саме: місця розташування дипломатичних представництв УНР / Української Держави в країнах призначення; місця проведення важливих міжнародних переговорів; відомості про українських дипломатів, які завершили земний шлях у еміграції, та місця їх поховання; про памʼятні місця в Україні, повʼязані з діяльністю зовнішньополітичного відомства; народженням, навчанням, професійною діяльністю представників української дипломатичної служби; меморіальні дошки та памʼятники українським дипломатам; про репресованих дипломатів та місця їхньої страти в Російській Федерації; місця розташування іноземних дипломатичних представництв у Києві та інших українських містах.

Читацька аудиторія: Для українських і зарубіжних дипломатів, істориків, викладачів, аспірантів та студентів вишів, журналістів; всіх, хто цікавиться історією дипломатичної служби.

ISBN 978-966-2377-62-0

Режим доступу: http://resource.history.org.ua/item/0016737

Відповідальна установа: Ін-т історії України НАН України

Видано: Київ : Горобець

Інші установи: МЗС України ; Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин ; Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського ; Фонд Президентів України

Кількість сторінок: 672

ukUkrainian