Advances in information and communication. FICC 2022 : proceedings of the 2022 Future of information and communication conference (San Francisco, USA, 3—4 March, 2022). Vol. 1

Тип видання: Друковане

Рубрика: Інформатика

Рік видання: 2022

Редактори: Kohei Arai

Анотація: Метою книги є представлення останніх досягнень в галузі досліджень, обмін експертними знаннями та ідеями зі спільною метою формування майбутнього інформації та комунікацій. На конференцію було надіслано 402 подання, з яких 131 подання (включаючи шість стендових доповідей) було відібрано міжнародною групою експертів у процесі подвійного сліпого рецензування. У цій книзі обговорюються аспекти комунікації, науки про дані, інтелектуального середовища, мереж, обчислень, безпеки та Інтернету речей, від класичного до інтелектуального. Мета полягає в тому, щоб допомогти академічним дослідникам-новаторам, науковцям, промисловим інженерам і студентам ознайомитися з технологіями, що постійно змінюються, що оточують їх галузь, і бути в курсі них.

Читацька аудиторія: Ми сподіваємося, що читачі знайдуть цей том цікавим і цінним; він збирає розділи, присвячені найсучаснішим інтелектуальним методам і технікам вирішення проблем реального світу, а також бачення майбутніх досліджень.

ISBN 978-3-030-98011-5 (print). — ISBN 978-3-030-98012-2 (online)

Відповідальна установа: National center «Minor Academy of Sciences of Ukraine» et al.

Видано: Cham: Springer

Кількість сторінок: 939

Додаткова інформація: International scientific edition (Part of the book series: Lecture Notes in Networks and Systems (LNNS, volume 438))

ukUkrainian